סנטיגן
סנטיגן
צרו קשר

התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי זה שירות שאפשר להזמין

אם קניתם לאחרונה בית עם גינה אתם בוודאי רוצים להפוך את הגינה למקום שנעים לצאת אליו וליהנות ממנו בכל מזג אוויר, ואחד מהאלמנטים שיוכלו להפוך את הגינה שלכם לכזו, זה אם יהיה בה דשא. בבחירה בין דשא סינטטי ובין דשא חי אין ספק שעדיף לכם לבחור דשא סינטטי, כי תוכלו לחסוך כך לא מעט מים על השקיה וגם זמן על הטיפוח שלו. מה שכן חשוב לשים לב אליו כשקונים דשא זו התקנת דשא סינטטי, כי התקנת דשא סינטטי זה לא דבר של ממה בכך. האופן שבו תתקינו את הדשא ישפיע מאוד על איך שהוא ייראה בעתיד ועל כמה זמן הוא יחזיק מעמד, ולכן כדאי לכם להשקיע וללמוד תחילה כל מה שצריך בנוגע לנושא של התקנת דשא סינטטי.

התקנת דשא סינטטי דורשת עבודת הכנה

הדבר הראשון שצריך לדעת כשמדברים על התקנת דשא סינטטי, זה שלפני ההתקנה יש כמה פעולות שצריך לבצע. ראשית, צריך ליישר את הקרקע, ושנית, צריך לוודא שאין בה בליטות. כמו כן, במידה ויש צורך להוסיף קרקע או לארגן אותו בצורה אחידה, עדיף לעשות את זה כמובן לפני שמבצעים את ההתקנה של הדשא. התקנת דשא סינטטי היא אומנם לא מסובכת אך מאוד כדאי לעשות אותה בדיוק על פי ההוראות כי רק כך אפשר יהיה להיות בטוחים שהדשא יחזיק מעמד ויישאר יפה ואיכותי לזמן רב.

הזמינו את המומחים

חשוב לדעת שלמרות שאפשר לבצע התקנת דשא סינטטי לבד, לא תמיד זה כדאי. אומנם אם תבצעו לבד התקנת דשא סינטטי אתם תוכלו לחסוך כך את כספי ההתקנה, אך השאלה הנשאלת היא האם התוצאה תהייה מספיק טובה. האופציה השנייה היא להזמין מחברת סנטיגן, שממנה גם תיקנו בוודאי את הדשא, גם את השירות של התקנת הדשא, כי למה לעשות את זה לבד ?המומחים בתחום בוודאי יוכלו להתקין את הדשא הרבה יותר מהר מכם, פשוט כי יש להם ניסיון והם יודעים איך לבצע את זה. השירות הוא יעיל ושווה את ההשקעה שלכם, אז למה אתם מחכים?